Boys 14 bredd (födda 2007)





Games

  Nbr Time Arena Round Home team Result  Away team    
05110907 Fri 05/11 15:00 Fri 05/11 Lemmingvallen 1/8 Final Ytterby IS 3 - 0 Kortedala IF    
05110607 Fri 05/11 16:00 Fri 05/11 Heden 4 1/8 Final Boo FF 3 - 1 Lerums IS    
05111106 Fri 05/11 16:00 Fri 05/11 Gamlestadsvallen 1/8 Final Angered MBIK 4 - 1 GAIS    
05110509 Fri 05/11 17:00 Fri 05/11 Heden 3 1/8 Final KF Velebit 3 - 0 Örebro SK U...ÖSK P07-vit    
05110608 Fri 05/11 17:00 Fri 05/11 Heden 4 1/8 Final Täby FK 07:2-1 1 - 2 IFK Lidingö FK    
05110909 Fri 05/11 17:00 Fri 05/11 Lemmingvallen 1/8 Final Västra Frölunda IF 1 - 2 P Fässbergs IF    
05110707 Fri 05/11 17:00 Fri 05/11 Härlanda Park 1 1/8 Final IFK Haninge P14U 4 - 2 Kalmar Södra IF    
05111609 Fri 05/11 17:00 Fri 05/11 Härlanda Park 2 1/8 Final IFK Aspudden-Tellus 6 - 1 AIK FF 2    
06111100 Sat 06/11 08:00 Sat 06/11 Gamlestadsvallen Kalmar Södra IF 4 - 1 Västra Frölunda IF    
06111101 Sat 06/11 09:00 Sat 06/11 Gamlestadsvallen Örebro SK U...ÖSK P07-vit 1 - 2 GAIS    
06111002 Sat 06/11 10:00 Sat 06/11 Överåsvallen AIK FF 2 0 - 0 Lerums IS    
06110502 Sat 06/11 10:00 Sat 06/11 Heden 3 1/4 Final Fässbergs IF 3 - 0 KF Velebit    
06110602 Sat 06/11 10:00 Sat 06/11 Heden 4 1/4 Final IFK Haninge P14U 2 - 1 P Angered MBIK    
06110702 Sat 06/11 10:00 Sat 06/11 Härlanda Park 1 1/4 Final IFK Lidingö FK 3 - 1 IFK Aspudden-Tellus    
06111602 Sat 06/11 10:00 Sat 06/11 Härlanda Park 2 1/4 Final Ytterby IS 1 - 2 Boo FF    
06110904 Sat 06/11 12:00 Sat 06/11 Lemmingvallen Kortedala IF 0 - 5 Täby FK 07:2-1    
06111806 Sat 06/11 14:00 Sat 06/11 Åkeredsvallen 1 Ytterby IS 3 - 1 KF Velebit    
06112003 Sat 06/11 15:00 Sat 06/11 Guldheden Södra Västra Frölunda IF 2 - 1 Örebro SK U...ÖSK P07-vit    
06111107 Sat 06/11 15:00 Sat 06/11 Gamlestadsvallen Täby FK 07:2-1 0 - 1 AIK FF 2    
06112004 Sat 06/11 16:00 Sat 06/11 Guldheden Södra Kalmar Södra IF 2 - 3 GAIS    
06111108 Sat 06/11 16:00 Sat 06/11 Gamlestadsvallen Kortedala IF 2 - 3 Lerums IS    
06110908 Sat 06/11 16:00 Sat 06/11 Lemmingvallen IFK Aspudden-Tellus 5 - 3 Angered MBIK    
06110508 Sat 06/11 16:00 Sat 06/11 Heden 3 Semi final Fässbergs IF 2 - 3 P IFK Haninge P14U    
06110608 Sat 06/11 16:00 Sat 06/11 Heden 4 Semi final IFK Lidingö FK 0 - 1 Boo FF    
07110302 Sun 07/11 09:55 Sun 07/11 Valhalla IP Final IFK Haninge P14U 2 - 1 P Boo FF    
07110702 Sun 07/11 10:00 Sun 07/11 Härlanda Park 2 Örebro SK U...ÖSK P07-vit 2 - 2 Kalmar Södra IF    
07112002 Sun 07/11 10:00 Sun 07/11 Guldheden Södra AIK FF 2 4 - 2 Kortedala IF    
07110902 Sun 07/11 10:00 Sun 07/11 Lemmingvallen KF Velebit 1 - 2 IFK Aspudden-Tellus    
07111602 Sun 07/11 10:00 Sun 07/11 Gamlestadsvallen Angered MBIK 2 - 2 Ytterby IS    
07111103 Sun 07/11 11:00 Sun 07/11 Gamlestadsvallen Lerums IS 4 - 1 Täby FK 07:2-1    
07111004 Sun 07/11 12:00 Sun 07/11 Överåsvallen GAIS 2 - 1 Västra Frölunda IF    
07111003 Sun 07/11 20:50 Sun 07/11 Påvelundsplan Bronze match Fässbergs IF IFK Lidingö FK