Detta är resultaten från GO Fotboll 2021. Se de senaste resultaten från GO Fotboll 2022 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Adolfsbergs IK Utveckling Boys 14 elit (födda 2007)
AGF, Aarhus Talent Boys 12 (födda 2009)
AGF, Aarhus Talent Boys 13 elit (födda 2008)
AIK FF Boys 13 elit (födda 2008)
AIK FF Boys 14 bredd (födda 2007)
AIK FF Boys 14 bredd (födda 2007)
AIK Solna J16u Boys 16 (födda 2005)
Angered Allians BK Boys 14 elit (födda 2007)
Angered MBIK Boys 14 bredd (födda 2007)
Backatorp IF Boys 14 bredd (födda 2007)
BK Häcken Boys 13 elit (födda 2008)
BK Olympic Boys 15 elit (födda 2006)
Bollstanäs SK Boys 16 (födda 2005)
Boo FF Boys 14 bredd (födda 2007)
Brommapojkarna DFF Boys 16 (födda 2005)
Ekerö IK Boys 15 bredd (födda 2006)
Eriksbergs IF Boys 13 bredd (födda 2008)
Eskilstuna Södra FF Boys 16 (födda 2005)
FBK Karlstad Boys 13 bredd (födda 2008)
FC Arlanda Boys 15 elit (födda 2006)
FC Helsingør Boys 12 (födda 2009)
FC Helsingør FC Helsingör vit Boys 12 (födda 2009)
FC Helsingør Boys 13 elit (födda 2008)
FC Trelleborg Boys 13 bredd (födda 2008)
FC Trelleborg Boys 13 elit (födda 2008)
FC Trelleborg Boys 14 elit (födda 2007)
Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Boys 15 bredd (födda 2006)
Fässbergs IF Boys 14 bredd (födda 2007)
Förslövs IF / Västra Karups IF Boys 15 bredd (födda 2006)
GAIS Vit Boys 12 (födda 2009)
GAIS Blå Boys 12 (födda 2009)
GAIS Boys 13 bredd (födda 2008)
GAIS Boys 13 elit (födda 2008)
GAIS Boys 14 bredd (födda 2007)
GAIS Boys 14 elit (födda 2007)
Gunnilse IS Boys 12 (födda 2009)
Gånghester SK Boys 15 bredd (födda 2006)
Götaholms BK Boys 16 (födda 2005)
Halvorstorps IS Boys 14 bredd (födda 2007)
Hanvikens SK Boys 15 elit (födda 2006)
Herrestads AIF Boys 13 bredd (födda 2008)
Hisingsbacka FC Boys 15 elit (födda 2006)
Hovås Billdal IF Boys 14 bredd (födda 2007)
Hovås Billdal IF Boys 15 elit (födda 2006)
Husie IF Boys 14 elit (födda 2007)
Hässleholms IF Boys 13 bredd (födda 2008)
Hässleholms IF Boys 14 bredd (födda 2007)
Hässleholms IF Boys 14 elit (födda 2007)
IF Brommapojkarna Boys 14 elit (födda 2007)
IF Böljan Boys 15 elit (födda 2006)
IF Elfsborg Lag Gul Boys 13 bredd (födda 2008)
IF Elfsborg svart Boys 13 bredd (födda 2008)
IF Elfsborg Lag Svart Boys 13 elit (födda 2008)
IFK Aspudden-Tellus Boys 14 bredd (födda 2007)
IFK Göteborg Boys 12 (födda 2009)
IFK Göteborg Boys 13 elit (födda 2008)
IFK Göteborg Boys 14 elit (födda 2007)
IFK Haninge P12A Boys 12 (födda 2009)
IFK Haninge P14U Boys 14 bredd (födda 2007)
IFK Haninge Boys 14 bredd (födda 2007)
IFK Haninge Boys 14 elit (födda 2007)
IFK Lidingö FK Boys 13 bredd (födda 2008)
IFK Lidingö FK Boys 14 bredd (födda 2007)
IFK Mariestad Boys 15 bredd (födda 2006)
IFK Skövde FK Boys 13 bredd (födda 2008)
IFK Uddevalla Vit Boys 13 bredd (födda 2008)
IFK Uddevalla Svart Boys 13 elit (födda 2008)
IFK Uddevalla U15 Boys 15 bredd (födda 2006)
IFK Viksjö Boys 15 elit (födda 2006)
IFK Värnamo Boys 13 elit (födda 2008)
IF Limhamn Bunkeflo Boys 14 bredd (födda 2007)
IK Franke BSK Boys 14 bredd (födda 2007)
IK Oddevold Boys 14 bredd (födda 2007)
IK Oddevold Boys 15 bredd (födda 2006)
IK Sirius FK Boys 13 elit (födda 2008)
IK Sirius FK Boys 14 elit (födda 2007)
IS Halmia Boys 15 elit (födda 2006)
IS Halmia Boys 16 (födda 2005)
Jarlabergs IF Boys 14 elit (födda 2007)
Jonsereds IF Boys 12 (födda 2009)
Jonsereds IF Boys 13 bredd (födda 2008)
Jonsereds IF Boys 16 (födda 2005)
Kalmar FF Vit Boys 12 (födda 2009)
Kalmar FF Röd Boys 12 (födda 2009)
Kalmar FF Vit Boys 13 bredd (födda 2008)
Kalmar FF Röd Boys 13 bredd (födda 2008)
Kalmar Södra IF Boys 14 bredd (födda 2007)
Karlbergs BK Boys 13 elit (födda 2008)
KF Velebit Boys 14 bredd (födda 2007)
Kinna IF Röd Boys 13 bredd (födda 2008)
Kinna IF Blå Boys 13 bredd (födda 2008)
Kortedala IF Boys 14 bredd (födda 2007)
Kulladals FF Boys 14 elit (födda 2007)
Kungsladugårds BK Boys 13 bredd (födda 2008)
Kvarnby IK Boys 15 elit (födda 2006)
Kärra Dragons FC Boys 14 elit (födda 2007)
Kärra KIF Blue Boys 13 bredd (födda 2008)
Kärra KIF Yellow Boys 13 bredd (födda 2008)
Lerums IS Lila Boys 13 bredd (födda 2008)
Lerums IS Vit Boys 13 bredd (födda 2008)
Lerums IS Boys 14 bredd (födda 2007)
Limhamn Football Club Boys 15 bredd (födda 2006)
Limhamn Football Club Boys 15 elit (födda 2006)
Linero IF Boys 12 (födda 2009)
Linero IF Boys 15 bredd (födda 2006)
Ljungskile SK Boys 14 bredd (födda 2007)
Lundby IF Boys 12 (födda 2009)
Lundby IF Boys 13 bredd (födda 2008)
Lundby IF Boys 14 bredd (födda 2007)
Lundby IF Boys 15 bredd (födda 2006)
Lunden Överås BK Boys 13 bredd (födda 2008)
Lunds BK Boys 13 bredd (födda 2008)
Lunds BK Boys 13 bredd (födda 2008)
Lunds BK Boys 13 elit (födda 2008)
Lunds BK Yellow Boys 14 elit (födda 2007)
Lunds BK Boys 15 bredd (födda 2006)
Maj FC Boys 14 elit (födda 2007)
Masthuggets BK Boys 14 bredd (födda 2007)
Norrby IF Boys 14 elit (födda 2007)
Norrby IF Boys 16 (födda 2005)
Norrstrands IF Boys 15 bredd (födda 2006)
Onsala BK Boys 15 elit (födda 2006)
Partille IF Boys 13 elit (födda 2008)
Partille IF FK Boys 15 bredd (födda 2006)
PassionFootball FC Boys 13 elit (födda 2008)
Proletären FF Boys 12 (födda 2009)
Qviding FIF Boys 15 bredd (födda 2006)
Ramlösa Södra IF Boys 12 (födda 2009)
Ramlösa Södra IF Boys 14 bredd (födda 2007)
Ramlösa Södra IF Boys 14 elit (födda 2007)
Ramlösa Södra IF Vit Boys 15 bredd (födda 2006)
Ramlösa Södra IF Svart Boys 15 elit (födda 2006)
Romelanda UF Boys 16 (födda 2005)
Sickla IF Boys 14 elit (födda 2007)
Skoftebyns IF Boys 14 elit (födda 2007)
Spånga IS FK Boys 13 elit (födda 2008)
Stadshagen Vasalunds IF Boys 14 bredd (födda 2007)
Staffanstorp United FC Boys 15 bredd (födda 2006)
Stockholm Södra FF Boys 14 elit (födda 2007)
Sunnersta AIF P05/06 Boys 16 (födda 2005)
Sävedalens IF Röd Boys 13 bredd (födda 2008)
Sävedalens IF Blå Boys 13 bredd (födda 2008)
Torslanda IK Svart Boys 14 bredd (födda 2007)
Torslanda IK Röd Boys 14 elit (födda 2007)
Trelleborgs FF Boys 14 elit (födda 2007)
Täby FK 07:2-1 Boys 14 bredd (födda 2007)
Tölö IF Boys 15 bredd (födda 2006)
Ursvik IK Boys 13 elit (födda 2008)
Vasalunds IF Boys 16 (födda 2005)
Veberöds AIF Boys 16 (födda 2005)
Veberöds AIF Boys 16 (födda 2005)
Vega FC Boys 12 (födda 2009)
Vejby IF Boys 16 (födda 2005)
Vänersborgs FK Boys 13 bredd (födda 2008)
Vänersborgs FK Boys 13 elit (födda 2008)
Västerås IK Boys 15 bredd (födda 2006)
Västra Frölunda IF Boys 13 bredd (födda 2008)
Västra Frölunda IF Boys 13 elit (födda 2008)
Västra Frölunda IF Boys 14 bredd (födda 2007)
Ytterby IS Boys 13 bredd (födda 2008)
Ytterby IS Boys 14 bredd (födda 2007)
Åhus Horna BK Boys 14 bredd (födda 2007)
Åhus Horna BK Boys 14 elit (födda 2007)
Älvsborg FF Boys 14 bredd (födda 2007)
Älvsjö AIK FF Boys 16 (födda 2005)
Ängelholms FF Boys 13 bredd (födda 2008)
Örebro SK Ungdomsklubb ÖSK P07-vit Boys 14 bredd (födda 2007)
Örebro SK Ungdomsklubb ÖSK P07-vit Boys 14 elit (födda 2007)
Örebro Syrianska IF Ungdom U13-14 Boys 14 bredd (födda 2007)
Örgryte IS FF Boys 13 bredd (födda 2008)
Örgryte IS FF Boys 13 elit (födda 2008)